25/04/2018
20:45

FC Bayern – Real Madrid

1 : 2 (1 : 1)

Na prvý semifinálový zápas Ligy majstrov sezóny 2017/2018 nastupujeme v Allianz Aréne proti Realu Madrid v základnej zostave: Ulreich – Kimmich, Boateng, Hummels, Rafinha – Martínez – Robben, Müller, James, Ribéry – Lewandowski.

1min – Lewandowski prihráva pred bránku Müllerovi, tomu sa ale v dobrej pozícii nepodarí trafiť loptu z prvej.
8min – striedame zraneného Robbena za Thiaga.
19min – Rafinhovu strelu z veľkej diaľky pohodlne chytá brankár Navas.
23min – Carvajalovu strelu Ulreich pohodlne chytá.
28min – 1 : 0 James prihrávkou za obranu vysúva Kimmicha, ktorý krížnou strelou prekonáva brankára Navasa.
29min – Lewandowski padá v šestnástke po súboji s Varanom, hlavný rozhodca penaltu neodpíska.
33min – Navas boxuje Ribérym centrovanu loptu pred bránku.
34min – striedame zraneného Boatenga za Süleho. Thiago prihráva Ribérymu, ten si ale v dobrej pozícii osamotený pred Navasom ukopne loptu.
41min – Lewandowski predĺži rohový kop na Hummelsa, ten z dobrej pozície minie bránku hostí.
42min – Ribéry pätičkou pristaví loptu Rafinhovi, ten odcentruje pred bránku na Müllera, ktorého strelu z dobrej pozície zblokuje Ramos na roh.
44min – 1 : 1 Martínez nechá cez seba prepadnúť centrovanú loptu Carvajala, tá sa dostáva až k Marcelovi, ktorý presnou strelou k tyči prekonáva Ulreicha.
45min – nadstavený čas budú 3 minúty.
45+1min – James odcentruje priamy kop na Lewandowského, ten ale hlavičkuje presne do priestoru kde čaká pripravený brankár hostí, ktorý loptu na dvakrát prikryje.
45+2min – rohový kop Jamesa predĺži Lewandowski na Müllerova, ktorého teč končí tesne vedľa bránky hostí.
45+3min – hlavný rozhodca odpíska koniec 1.polčasu.

46min – hostia cez polčasovú prestávku striedajú Isca za Asensia.
51min – Ribéry sa uvoľní cez Casemira, prihráva pred bránku na Müllera, pred ktorým loptu nadvihne Varane.
52min – Ribéry vidí žltú kartu za Casemira.
57min – 1 : 2 Rafinha doslova prihrá hosťom na rýchly protiútok, pri ktorom Lucas prihráva Asensiovi, ktorý prestrelí Svena Ulreicha.
59min – Ribéry si zasekne v šestnástke Lucasa aj Casemira, jeho následnú strelu z čistej pozície vyráža brankár Navas.
63min – Ribéry sa dostáva k odrazenej lopte, jeho strelu ale Navas vyráža.
64min – hostia striedajú Carvajala za Benzemu.
67min – Müller v dobrej pozícii pri zakončení padá v šestnástke po súboji s Ramosom, penalta sa ale nepíska.
72min – Ronaldo dáva gól, pred spracovaním lopty ale zahrá rukou a tak gól nemôže platiť.
75min – striedame Martíneza za Tolissa.
76min – Benzemovu gólovú strelu vyráža brankár Ulreich.
77min – Casemiro vidí žltú kartu za faul na Jamesa.
83min – hostia striedajú Casemira za Kovačiča.
88min – Tolisso vysúva prihrávkou za obranu Lewandowského, ten sám pred Navasom pošle loptu vedľa bránky.
89min – Thiago vidí za faul na Kovačiča žltú kartu.
90min – nadstavený čas budú 4 minúty.
90+4min – Ribéry vnikne do šestnástky, jeho prihrávku pred bránku ale brankár Navas chytá. Hlavný rozhodca odpíska koniec dnešného stretnutia.