O webe

Webstránka fcbayern.sk bola vytvorená 10.októbra 2010 ako neziskový projekt. Hlavným dôvodom vzniku bola snaha o rozširovanie povedomia a základne fanúšikov nemeckého futbalového klubu FC Bayern Mníchov v Slovenskej republike. Zároveň sa snaží udržovať už existujúcu komunitu fanúšikov. Jej hlavnou náplňou je informovanie o najnovšom dianí v klube.

 

Webstránka fcbayern.sk spolupracuje s oficiálnym fanklubom FC Bayern München – Bayern Rivvis, ktorý sa klubom schváleným oficiálnym fanklubom stal 19.09.2005 a jeho poradové číslo medzi fanklubmi FC Bayern Mníchov je 2756.

 

Tvorba obsahu na stránke jej redakciou je čisto dobrovoľná a nijakým spôsobom sa neodmeňuje. Tento web si hodnotovo zakladá na nevyužívaní značky FC Bayern ku komerčným účelom. Preto na stránke nenájdete žiadnu reklamu, banner ani účelovo umiestené produkty.

 

Náklady na financovanie chodu webovej stránky (prenájom servera pre webhosting, poplatok za doménu atď.) si redakcia platí sama so súkromných príjmov a nevyžaduje od návštevníkov žiadne finančné príspevky.

 

Autorské práva:

Na všetky texty a články na webe fcbayern.sk sa vzťahuje právo autorského diela.

Väčšina publikovaných článkov čerpá informácie z oficiálnej stránky klubu fcbayern.com, odkiaľ sa prekladajú do slovenčiny.

Pri preberaných informáciách z ostatných médií udávame zdroj buď priamo v článku alebo pod ním.

 

Obrazový obsah:

Pri všetkých použitých fotografiách a obrázkoch uvádzame dohľadateľný zdroj. Web fcbayern.sk sa v žiadnom prípade neuvádza za ich vlastníka.

Vložené videá na stránke vždy odkazujú na internetové databázy videí alebo sociálne siete. Web fcbayern.sk sa v žiadnom prípade neuvádza za ich vlastníka.

 

Podmienky použitia:

Web fcbayern.sk nezaručuje správnosť svojho obsahu.

Web fcbayern.sk neručí za škody vzniknuté používaním týchto stránok.

Web fcbayern.sk si vyhradzuje právo na úpravu týchto podmienok použitia.

Web fcbayern.sk zakazuje využívať alebo kopírovať text týchto stránok bez predchádzajúceho súhlasu autora.

Web web fcbayern.sk neprezentuje názory a postoje klubu FC Bayern Mníchov, ktorý nenesie zodpovednosť za zverejnený obsah na stránkach fcbayern.sk.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.