Novinka

Arjen Robben oznámil koniec profesionálnej kariéry

04/07/2019

 

Arjen Robben vo svojom štvrtkovom vyhlásení oznámil, že po rozlúčke s FC Bayern zavesí futbalové kopačky na klinec. Robben zažil svoj profesionálny debut v roku 2000 v FC Groningen, pričom väčšinu svojej kariéry strávil v FC Bayern, kde od roku 2009 až do tohto leta pomáhal formovať éru, ktorá vyvrcholila ziskom tripple v roku 2013. Celkovo odohral v našom drese 309 súťažných zápasov, v ktorých zaznamenal 144 gólov a na ďalších 81 prihral.

 

Arjen Robben: „Určite končím, ale to je dobrá vec. Bolo to ale bezpochyby najťažšie rozhodnutie, ktoré som musel urobiť vo svojej kariére. Pre svoju vášeň som žil 19 rokov a snažil som sa z toho čo najviac vyťažiť. To si vyžaduje určitý prístup a v skutočnosti stojí veľa energie, najmä ak to nejde tak, ako chcete. Teraz som rád, že môžem tráviť viac času so svojou ženou a deťmi a teším sa na všetku tu krásu, ktorá je pred nami.“

 

fcbayern.sk chce pri tejto príležitosti vysloviť Arjenovi obrovské poďakovanie za odvedené služby pre FC Bayern. Zároveň prajeme do ďalšieho života hlavne veľa, veľa, veľa šťastia, zdravia, lásky a ešte mnoho osobných úspechov.

 

ARJEN ĎAKUJEME A NIKDY NEZABUDNEME !!!

 

foto: © www.fcbayern.com

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.