Novinka

Audi Cup 2019

01/05/2019

 

V dňoch 30 – 31. júla 2019 sa v Allianz Aréne odohrá šiesty ročník turnaja Audi Cup. Okrem našich chlapcov sa ho zúčastnia Real Madrid, Fenerbahçe Istanbul a Tottenham Hotspur. Tradícia sa začala presne pred desiatimi rokmi v roku 2009 pri príležitosti 100. výročia značky Audi. Odvtedy sa tento turnaj stal jedným z najprestížnejších a najlepších prípravných turnajov v Európe. FC Bayern vyhral trofej trikrát, raz sa to podarilo FC Barcelone a Atlético de Madrid.

 

V utorok 30. júla sa odohrajú semifinálové zápasy. Prvý zápas turnaja bude hrať Real Madrid proti Tottenhamu Hotspur, vo večernom zápase sa stretne FC Bayern s Fenerbahçe. O deň neskôr sa porazení semifinalisti stretnú v zápase o tretie miesto a víťazi si zahrajú finále. Časy zápasov sú 18:00 a 20:30, každý zápas sa hrá na 90 minút a v prípade nerozhodného výsledku rozhodnú o víťazovi penaltový rozstrel. Vstupenky sú teraz k dispozícii online. Denné permanentky sú k dispozícii od 25 eur. Pred dvomi rokmi prišlo do Allianz Arény v oboch zápasových dňoch 123 000 divákov. Okrem toho bude televízia ZDF vysielať všetky zápasy naživo.

 

Karl-Heinz Rummenigge: “Sme veľmi radi, že Audi Cup sa uskutoční v roku 2019 opäť v Allianz Aréne. Štyri tímy zaručujú vzrušujúce zápasy a dva skvelé dni pre našich fanúšikov.”

 

Bram Schot (predseda predstavenstva AUDI AG): “Je skvelé vidieť, že Audi Cup je už desať rokov súčasťou prípravy medzinárodných špičkových klubov. Účastníci v tomto roku nielen sľubujú dva vzrušujúce dni všetkým futbalovým fanúšikom, ale sú aj dobrým príkladom toho, ako fungujú partnerstvá s Audi.”

 

foto: © www.fcbayern.com

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.