Novinka

AUDI Summer Tour 2017

16/07/2017

 

V nedeľu večer okolo 22:30 vzlietol špeciál spoločnosti Lufthansa a nabral smer Shanghaj, aby prepravil 178 cestujúcich na AUDI Summer Tour. To potrvá od 16. – 28. júla. Z hráčov boli na palube Alaba, Bernat, Coman, Dorsch, Friedl, Früchtl, Götze, Hoffmann, Hummels, James, Lewandowski, Martínez, Müller, Pantovic, Rafinha, Ribéry, Sanches, Starke, Thiago, Tolisso, Ulreich, Wintzheimer. V rámci turné odohráme prípravné zápasy proti Arenalu (19. júla), AC Miláno (22.júla), Chelsea (25.júla), Interu Miláno (27.júla).

 

Karl-Heinz Rummenigge: „Cieľom cesty je návšteva u priateľov v Číne a Singapure. Cesta má ako športovú,tak aj ekonomickú hodnotu. Chceme sa ukázať našim fanúšikom a našim americkým partnerom. Ale športová hodnota je dobrá. Máme štyri dobré prípravné zápasy proti významným súperom. Všetko je koordinované s trénerom Carlo Ancelottim. Najmä noví hráči sa môžu dobre integrovať.“

 

17/07/2017

Presne o 15:00 miestneho času (09:00 GMT) pristál špeciál spoločnosti Lufthansa v Šanghaji. Po takmer desať a pol hodinách letu z Mníchova do 24 miliónovej čínskej metropoly. Pri príchode mal vzduch teplotu 34 stupňov. Na letisku čakali chlapcov stovky priaznivcov ​​s hlasným „Super-Bayern“. Po príchode a povinných vstupných procedúrach nasledoval presun do hotela. Podvečer bol na programe prvý tréning, ktorý mal striasť niečo z únavy z letu. Prebiehal v posilňovni a v bazéne.

 

21/07/2017

Bayern dorazil na svoju zastávku počas Audi Summer Tour 2017 v Číne. Po takmer dve a pol hodinách letu, po 14:00 miestneho času pristálo lietadlo s našimi chlapcami na palube v Shenzhene, asi 1500 kilometrov južne od Šanghaja. 18 miliónová metropola sa nachádza v blízkosti Hong Kongu na južnom pobreží Číny. Aj tu samozrejme vládne momentálne tropická klíma. Počas popoludnia sa konala tlačová konferencia a prvé marketingové akcie. Večer Carlo Ancelotti viedol tréning. Vrcholom pobytu bude sobotňajší zápas proti AC Miláno (výkop o 11:30 SEČ). Mužstvo zostane v Shenzene až do nedele.

 

foto: www.fcbayern.com

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.