Novinka

Dominika Škorvánková predĺžila zmluvu s FC Bayern

24/11/2018

 

Nie veľmi často sa na našej stránke objavujú informácie o našom ženskom futbalovom klube. Táto správa ale určite stojí za zmienku. 7x vyhlásená najlepšia slovenská futbalistka, stredopoliarka a kapitánka reprezentácie Dominika Škorvánková predĺžila zmluvu s našim klubom, ktorá mala pôvodne trvať do júna 2019 o ďalšie dva roky do roku 2021. 27-ročný futbalistka prišla do Bayernu v roku 2017 z SC Sand. Odvtedy odohrala 36 zápasov a dvakrát skórovala v Ligy majstrov žien UEFA. Škorvánková bola štyrikrát slovenská šampiónka, potom dvakrát vyhrala s SV Neulengbach rakúsky šampionát. V roku 2015 prestúpila do nemeckej Bundesligy do SC Sand, s ktorým si dvakrát zahrala finále Nemeckého pohára.

 

Bianca Rech (manažérka žien FC Bayern): „Dominika znova a znova ukazuje svoj štýl hry a spolu s tímom sa zlepšuje. Je tichým vodcom a skvelým hráčom, ktorého si každý tím želá mať. Tešíme sa na ďalšie spoločné roky.“

 

Dominika Škorvánková: „Cítim sa veľmi dobre v našom silnom tíme a klub nám ponúka výborné podmienky a tréningy na absolútne najvyššej úrovni v FC Bayern Campus. Preto som veľmi šťastná a vďačná, že aj naďalej budem hrať za FC Bayern Mníchov.“ povedala Skorvankova, ktorá už bola sedemkrát volená slovinským futbalistom roka.

 

foto: © www.fcbayern.com

 

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.