Novinka

FC Bayern a Apple Music rozširujú spoluprácu až do roku 2019

16/07/2018

 

Exkluzívna spolupráca medzi FC Bayern a Apple Music bude pokračovať aj v budúcnosti. Nemecký futbalový šampión a svetovo uznávaná hudobná streamingová služba zo Silicon Valley (USA) predĺžili zmluvu platnú od roku 2017 až do 30. júna 2019.

 

S exkluzívnym obsahom hudby Apple Music budú hudobní fanúšikovia a fanúšikovia FC Bayern ešte bližšie k svojmu obľúbenému tímu. Na webových stránkach nemeckého majstra ako aj na Apple Music je k dispozícii hudba hráčov Bayernu spolu s ich playlistami. Navyše noví zákazníci môžu testovať Apple Music 3 mesiace bezplatne, zákazníci Telekomu dokonca 6 mesiacov.

 

Služba streamingu hudby je dostupná pre iOS, watchOS, OS X a Android od roku 2015. Vo viac ako 100 krajinách má v súčasnosti viac ako 40 miliónov predplatiteľov a v súčasnosti ponúka viac ako 45 miliónov skladieb. Spoločnosť Apple Music okrem toho vytvorila exkluzívny playlist FCB pre nadchádzajúce turné Bayern Mníchov v USA. Pokračovanie spolupráce s Apple Music v podstate rozšírilo partnerstvo s Beatsom a Dr. Dre, ktoré bolo oznámené do 30. júna 2019. Beats by Dr. Dre, založená v USA v roku 2006 a pod záštitou spoločnosti Apple od roku 2014, vybaví nemeckého šampióna vysokokvalitnými slúchadlami a reproduktormi.

 

Ďalšie informácie nájdete na domovskej stránke na https://fc.bayern/AppleMusic alebo na stránke https://fc.bayern/AppleMusicFCBayern .

 

foto: © www.fcbayern.com

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.