Novinka

FC Bayern otvoril kanceláriu v Šanghaji

22/03/2017
 
Po kancelárii v New Yorku má FC Bayern odteraz zastúpenie aj v Šanghaji. Dnes ráno o 11:00 miestneho času (04:00 GMT) sa otvorila v čínskej metropole oficiálna kancelária FC Bayern Mníchov (Shanghai) Co., Ltd. Otvorenia sa za Bayern zúčastnili Karl-Heinz Rummenigge, Jörg Wacker, Giovane Elber a Bixente Lizarazu. Okrem nich ďalších 120 hostí z prostredia politiky, obchodu a medií.

 

Karl-Heinz Rummenigge: „Sme radi, že sme teraz zastúpení v Spojených štátoch aj v Šanghaji s vlastnými kanceláriami. To nám umožní ďalej prehĺbiť vzťah s fanúšikmi, s klubom, s fanklubmi a ďalšími inštitúciami. Zatiaľ sme mali vždy z Číny na našich cestách krásne zážitky a cítil som, akej veľkej popularite sa náš klub teší.“

 

Jörg Wacker: „V súčasnej dobe má Čína asi 136 miliónovú fanúšikovskú základňu, ktorú chceme osloviť. Pri rýchlom rozvoji futbalu na čínskom trhu a najmä mládežníckeho futbalu, ponúka Čína správne riešenia. K tomu chceme vytvoriť s našimi partnermi špeciálnu ponuku pre našich fanúšikov v Číne, aby bol Bayern ešte populárnejší.“

 

Úrad Bayernu Mníchov pôsobí v Číne od septembra 2016 pod vedením generálneho riaditeľa Rouvena Kaspera. Primárnym cieľom je rozširovať značku Bayern v Číne i vo svete a zintenzívniť kontakty s fanúšikmi Bayernu. Okrem toho by mala byť aktívna v sponzorskej a mediálnej oblasti. Medzi dôležité projekty patria aj Legend Trophy Tour alebo Audi Summer Tour.

 

Na tohtoročnom Audi Summer Tour 2017 v júli v Číne a Singapure odohráme štyri veľmi zaujímavé zápasy proti špičkovým európskym klubom:

 

19. júla Shanghai: FC Bayern – FC Arsenal
22.júla Shenzhen: FC Bayern – AC Miláno
25. júla Singapore: Bayern – Chelsea
27. júla Singapore: Bayern – Inter Miláno

 

foto: © www.fcbayern.com

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.