Novinka

fcbayern.sk 5 rokov s Vami

Dobrý deň/Ahojte,

 

Dnes 10/10/2015 o 10:10:10  je tomu práve 5 rokov, čo uzrel svetlo sveta portál fcbayern.sk.

 

Myslím, že sme počas týchto 5 rokov zažili a stále zažívame veľmi úspešné obdobie a podľa toho ako dlho bude toto obdobie trvať, to možno že bude najúspešnejšie obdobie v histórii klubu. Veľmi jednoducho sme si totižto zvykli na „úspech a výslnie“ a drvivej väčšine z nás sa titul v Bundeslige máli. Uznávam, že potrebujeme aj medzinárodný úspech, ale konkurencia v Európe je obrovská a my sme každý rok v jej najužšej skupine, ktorá bojuje o titul v Lige majstrov. Užívajme si preto tieto vzácne chvíle, pretože nie sú samozrejmosťou. Tešme sa z každého jedného víťazstva, pretože sa niekedy nerodí ľahko.

 

fcbayern.sk prešiel za posledných 5 rokov tiež určitým vývojom. Zostarli sme, snáď aj zmúdreli, prešli sme si detskými chorobami a dokonca aj chvíľami vyhorenia, ale jedno v nás ostalo určite a stále nás poháňalo vpred – láska k nášmu milovanému klubu FC Bayern Mníchov. Preto sa snažíme denne sledovať množstvo dostupných svetových a slovenských médií, aby sme vám priniesli všetky potrebné informácie o našom klube.

 

Prejdime teda k poďakovaniam pre dôležité osoby, vďaka ktorým portál fcbayern.sk stále existuje. Veľkou pomocou pri tejto činnosti sú preklady z dielne Sue, za čo jej patrí moje veľké ďakujem!!! Počas tohtoročnej letnej prestávky sa podarilo zmeniť dizajn stránky, ktorá momentálne vyzerá oveľa profesionálnejšie a máme na ňu samé pozitívne ohlasy. Chlapci z podkom.sk odviedli naozaj dobrú prácu a za to patrí Mirovi a Andrejovi tiež veľké ďakujem! Rovnako ďakujeme Romanovi Táborskému z Rivvisu, ktorý sa tiež významnou mierou podieľa na šírení dobrého mena FC Bayern na Slovensku. Chceme sa na tomto mieste ešte bez rozdielu poďakovať hráčom, trénerom, funkcionárom, všetkým zamestnancom klubu, sponzorom klubu, podporovateľom klubu a v neposlednom rade aj Vám fanúšikom nášho milovaného klubu, robíme to pre vás! Za seba by som sa chcel poďakovať najmä mojej najbližšej rodine (mamka, ocko, priateľka Martinka). Bez Vás by to opäť fakt nešlo…

 

ĎAKUJEM!!!

 

Verím, že sa naďalej budeme stretávať či už na fcbayern.sk alebo na facebooku www.facebook.com/fcbayern.sk, ešte vo väčšom počte ako doteraz a že sa tiež rozrastie tím spolupracovníkov, sympatizantov a podporovateľov. Akékoľvek nápady, postrehy a pripomienky, ktoré pomôžu fcbayern.sk pri jeho ďalšom rozvoji, sú srdečne vítané. Zachovajte portálu fcbayern.sk svoju priazeň aj naďalej.

 

Na záver chcem vysloviť tradičné želanie, aby bola táto, ale aj všetky ďalšie sezóny minimálne tak úspešná, ako boli predchádzajúce. K tomu ale potrebujeme okrem športovej formy aj zdravie našich chlapcov. Preto im želám samozrejme najmä veľa, veľa, veľa šťastia a zdravia.

 

fcbayern.sk je naďalej s Vami!!!
ÜBER ALLES FC BAYERN!!!
MIA SAN MIA!!!
MIA SAN SLOVAKIA!!!
Maťaš
www.fcbayern.sk
postmaster@fcbayern.sk
www.facebook.com/fcbayern.sk

 

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.