Novinka

fcbayern.sk oslavuje 10.výročie

10/10/2020

 

Vážení priatelia, kamaráti, fanúšikovia a sympatizanti nášho milovaného klubu FC Bayern.

 

Portál fcbayern.sk vznikol 10.10.2010 o 10:10:10. Práve dnes teda oslavuje 10.výročie. Počas posledných 10 rokov sme zažili s našim klubom množstvo krásnych chvíľ. Pripísali sme si na svoje konto deväť titulov v Bundeslige, šesť Nemeckých pohárov, dve víťazstvá v Lige majstrov, šesť Nemeckých Superpohárov, dva UEFA Superpoháre a zvíťazili sme aj v Majstrovstvách sveta klubov. Veríme, že v tomto nastolenom trende budeme pokračovať aj v budúcnosti. Svetový šport, nie len futbal, je však v súčasnej dobe ťažko skúšaný celosvetovou pandémiou koronavírusu. Zápasy sa preto odohrávajú bez prítomnosti divákov. Ostáva len dúfať, že celá táto nepríjemná situácia čoskoro pominie a na štadióny sa vrátia fanúšikovia, aby si užili svoj milovaný šport naživo.

 

Prajme pri tejto sviatočnej príležitosti našim chlapcom veľa šťastia, zdravia a osobných aj športových úspechov. Rovnako si vzájomne prajme veľa šťastia, zdravia a ešte veľa krásnych chvíľ s našim milovaným FC Bayern.

 

Záverom mi dovoľte poďakovať vám za vašu priazeň v uplynulých rokov. Verím, že nám svoju priazeň zachováte aj naďalej.

 

P.S. V prípade akýchkoľvek postrehov, námetov, pripomienok, ponúk na spoluprácu a vôbec všetkého, čo pomôže rozvoju portálu fcbayern.sk nás neváhajte kontaktovať na mailovej adrese postmaster@fcbayern.sk

 

Mia san mia

Maťaš
www.fcbayern.sk

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.