Novinka

fcbayern.sk v novom šate…

08/08/2015

 

Vážení priatelia, kamaráti, fanúšikovia, návštevníci tohto webu, ale hlavne tí, ktorí fandíte a milujete futbalový klub FC Bayern München.

 

Stretávame sa na tomto mieste už takmer 5 rokov. Za ten čas sme sa Vám snažili poskytovať informácie o našom milovanom klube s cieľom propagácie a šírenia dobrého mena klubu. Stále sme nekomerčným webom financovaným výlučne zo súkromných prostriedkov. Či je táto cesta správna a dlhodobo udržateľná sa ukáže v najbližšom období.

 

Prečo sa Vám vlastne dnes prihováram? Pretože sme „odeli“ fcbayern.sk do nových šiat. Nad touto zmenou sme uvažovali už dlhšiu dobu, stále sme však nemali tím, ktorý by bol schopný za prijateľnú odplatu odviesť požadovanú prácu. Nakoniec sa naše cesty spojili so štúdiom podkom.sk a osobou Mirka Podkovčíka, ktorý spolu so svojim tímom odviedol neskutočnú prácu, za ktorú im patrí vrelá vďaka. Bez Vás by to chlapci určite nešlo. Niekoľkomesačná práca, množstvo hodín za počítačmi bez ohľadu na fázy dňa, čas na úkor rodiny, práce a koníčkov (veľká vďaka blízkym za pochopenie 🙂 ) počas ktorej museli chlapci z podkom.sk (Miro a Andrej) zapracovať do webu neskutočné množstvo požiadaviek (ono to tak zvykne byť, ak narazíte na človeka, ktorý chce mať veci na 120+% 🙂 – prepáčte chlapci, inak to u mňa nejde… 🙂 ), priniesla svoje ovocie. To teraz môžete vidieť na vlastné oči. Veríme, že sa vám zmena páči a ohlasy budú pozitívne.

 

Naďalej sa budeme snažiť rozširovať, zdokonaľovať a vylepšovať web fcbayern.sk, lebo si myslíme, že je to cesta ako sa neustále posúvať vpred a stúpať stále vyššie a vyššie. Navyše si myslíme, že si značka FC Bayern München takúto podporu a medializáciu rozhodne zaslúži.

 

Na záver by som chcel ešte apelovať na všetkých, ktorí majú akúkoľvek možnosť a najmä chuť pomôcť svojou troškou rozvoju fcbayern.sk, urobte tak. Urobíte radosť nie len sebe, ale aj ostatným fanúšikom a v neposlednom rade pomôžete dobrej veci. Všetky postrehy, návrhy, pripomienky a pokojne aj slová chvály sú vítané na mailovej adrese:

 

postmaster@fcbayern.sk

 

MIA SAN MIA.

MIA SAN SLOVAKIA.

 

Maťaš

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.