Novinka

Franck Ribéry sa po dvanástich rokoch lúči s Bayernom

07/05/2019

 

Franck Ribéry sa pred poslednou trojicou zápasov v tejto sezóne na tlačovej konferencii rozlúčil s FC Bayern. Franck získal s Bayernom spolu 22 trofejí. Vrcholom kariéry bol treble v roku 2013. S deviatimi titulmi majstra Nemecka predstihol ikony ako Oliver Kahn, Bastian Schweinsteiger, Mehmet Scholl a Philipp Lahm. Do Mníchova prišiel v roku 2007 z Olympique Marseille za 25 miliónov eur.

 

Franck Ribéry:Keď som prišiel do Bayernu, splnil sa mi sen. Nebude ľahké odísť, ale nesmieme nikdy zabudnúť na to, čo sme spoločne dosiahli. Vyhrali sme toho strašne veľa, získali sme cez dvadsať trofejí, Po dvanástich rokoch je to ťažká situácia. To je ale futbal, to je život. Bolo to pre mňa, aj pre moju rodinu skvelé obdobie. Nezabudnem naň. Ešte neviem, čo budem robiť. Je ešte priskoro. Možno ešte budem rok – dva hrať. Potom sa určite vrátim do Mníchova. Rodina sa tu cíti dobre.“

 

fcbayern.sk chce pri tejto príležitosti vysloviť Franckovi obrovské poďakovanie za odvedené služby pre FC Bayern. Zároveň prajeme do ďalšej kariéry a života hlavne veľa, veľa, veľa šťastia, zdravia, lásky a ešte mnoho osobných a športových úspechov.

 

FRANCK ĎAKUJEME A NIKDY NEZABUDNEME !!!

 

foto: © www.fcbayern.com

 

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.