Novinka

Goodyear platinovým partnerom FC Bayern

25/11/2015

 

Partnerská sieť Bayernu Mníchov je obohatená o prominentného partnera.

 

Od 1. januára 2016 je Goodyear, medzinárodný výrobca prémiových High-Perfomance-pneumatík, platinovým partnerom nášho klubu. Partnerstvo oznámili FC Bayern a svetoznáma firma v stredu v rámci mimoriadnej tlačovej konferencii na promenáde pred Allianz Arénou. Prezentácie sa zúčastnili aj Philipp Lahm a Franck Ribéry.

Karl-Heinz Rummenigge: „Goodyear je medzinárodne uznávaná spoločnosť, ktorá predstavuje najvyššiu prémiovú kvalitu. Lepšieho partnera, než Goodyear, sme si nemohli priať. Očakávam, aj pokrok v internacionalizácii partnerstva. Goodyear je v Spojených štátoch najúspešnejším výrobcom pneumatík.

 

Jürgen Titz (riaditeľ Goodyear Nemecko): „Napĺňa nás to strašnou kopou hrdosti, že budeme pracovať s týmto futbalovým gigantom. Naša prémiová značka tak bude výrazne modernizovaná. Pre nás je Bayern Mníchov ideálnym partnerom pre zviditeľnenie našej prémiovej značky.“

 

O kvalitách Goodyear sa teraz budú môcť presvedčiť aj hviezdy Bayernu. Goodyear vybaví autá našich hráčov novými pneumatikami a nové obutie dostane aj tímový autobus. Uzavretá dohoda zahŕňa okrem iného, reklamu po obvode ihriska na všetky domáce zápasy Bundesligy, rovnako ako početné reklamné akcie pre maloobchodníkov a spotrebiteľov.

 

foto: www.fcbayern.de

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.