Novinka

Jung a Aumann oslávia 20 rokov služby pre FC Bayern

02/03/2016

 

Na lavičke Bayernu sedel Otto Rehhagel, kapitánom bol Lothar Matthäus, hralo na Olympijskom štadióne a písal sa začiatok marca 1996. V tom čase začalo svoju službu v Bayerne duo Andreas Jung, dnes člen predstavenstva FC Bayern München AG a Raimond Aumann, teraz riaditeľ pre vzťahy a starostlivosť o fankluby. V týchto dňoch teda oslavujú svoje 20. výročie služby pre FC Bayern.

 

Andreas Jung mal za posledných 20 rokov na starosti oblasť sponzoringu a marketingu a výrazne sa pričinil o to, aby bol Bayern aj mimo ihriska zaujímavý v medzinárodnom meradle. Od roku 2010 sa stal členom predstavenstva FC Bayern.

 

Raimond Aumann má za sebou v našom klube aj hráčsku kariéru. Rodák z Augsburg prišiel k A tímu z juniorského tímu a v rokoch 1984-1994 hájil celkovo 268 krát našu bránku. Je majstrom sveta z roku 1990, 6x získal nemecký titul a 2x sa tešil z víťazstva v domácom pohári. Nasledovala krátka anabáza v instanbulskom Besiktasi, aby sa v roku 1996 vrátil do Bayernu na manažérsky post.

 

Karl-Heinz Rummenigge: „Blahoželám obom. Andreas Jung a Raimond Aumann srdečne vám ďakujem za vašu neúnavnú činnosť pre Bayern Mníchov.

 

foto: © www.fcbayern.de

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.