Novinka

Markus Hörwick opúšťa FC Bayern

08/07/2016

 

Markus Hörwick (59), riaditeľ pre médiá a komunikáciu po 35 rokoch na vlastnú žiadosť požiadal o rozviazanie kontraktu s FC Bayern.

 

Markus Hörwick: „Už čoskoro budem mať 60 rokov. Je to dátum, okolo ktorého máte mnoho zásadných myšlienok. Som zvedavý, čo mi ponúkne život mimo každodenných tlačových konferencie a zápasov. Ďakujem FC Bayern za neuveriteľný čase, ktorý som tu strávil. Na konci som bolo 19 nemeckých titulov a 46 titulov celkovo.

 

Karl-Heinz Rummenigge: „Mark Hörwick vždy s nadšením a lojalitou pracoval pre FC Bayern. Vždy dával klubu všetko. V mene predstavenstva mu ďakujem mu za 35 rokov excelentnej práce pre Bayern Mníchov.“

 

Po ochode Markusa Hörwicka bude predstavenstvo FC Bayern reštrukturalizovať oddelenie komunikácie s médiami a vznikne nové riaditeľstvo pre styk s médiami. Kompetencie na mediálnom oddelení nateraz prevzal Stefan Mennerich.

 

fcbayern.sk ďakuje Markusovi Hörwickovi za jeho dlhoročné služby pre FC Bayern Mníchov a v ďalšom živote mu praje veľa šťastia, zdravia a osobných úspechov.

 

foto: www.fcbayern.de

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.