Na AUDI Cup 2017 prehrávame aj zápas o 3.miesto s SSC Neapol

02/08/2017

Ani v druhom zápase, ktorý bol zároveň zápasom o 3.miesto, počas turnaja AUDI Cup 2017 sme na súpera nestačili. Tentokrát sme prehrali s SSC Neapol 0 : 2, po polčase 0 : 1. Na zápas sme ale nastúpili so značne omladeným kádrom. Skóre zápasu otvoril v 14.minúte Koulibaly, ktorý bol ale v momente prihrávky v ofsajde. V 20.minúte zrovnal skóre Wintzheimer, jeho gól ale rozhodcovia pre ofsajd neuznali. Náš hráč ale v momente prihrávky v ofsajde v žiadnom prípade nebol. Výsledok zápasu stanovil gólom v 55.minúte Giaccherini. Hráčov po zápase vyprevádzal do kabíny piskot divákov.

FC Bayern – SSC Neapol 0 : 2 (0 : 1)

FC Bayern: Früchtl – Kimmich, Süle (77. Awoudja), Mai, Friedl – Sanches, Rudy (77. Fein), Vidal (64. Tolisso) – Coman (64. Ribéry), Wintzheimer (64. Crnicki), Tillmann

SSC Neapol: Sepe (46. Cabral Barbosa) – Maggio (61. Hysaj), Maksimović (61. Chiriches), Koulibaly, Ghoulam (46. Mario Rui) – Zielinski (78. Pavoletti), Diawara (61. Allan), Hamsik (46. Rog) – Callejón (61. Frello) , Mertens (78. Milik), Insigne (46. Giaccherini)

rozhodca: Benjamin Cortus (Röthenbach a.d. Pegnitz)

divákov: 66 000

góly: Koulibaly (14.), Giaccherini (55.)

žlté karty: – / Rog