Novinka

Ovácie a mokré oči pri rozlúčke s trénerom Heynckesom

12/05/2018

 

Je koniec. Po 53 rokoch a 1 038 zápasoch v Bundeslige odchádza Jupp Heynckes do trénerského dôchodku. Pred sebou už má iba posledný zápas na lavičke Bayernu, ktorým bude na budúci týždeň finálový zápas o Nemecký pohár v Berlíne. Tréner Heynckes odovzdal všetky svoje skúsenosti. Už pred zápasom si Juppa Heynckesa uctili Uli Hoeneß a Karl-Heinz Rummenigge, ktorí ho obdarovali kvetmi a kolážou tímu, na ktorú sa podpísali všetci hráči. Počas standing ovation vypredanej Allianz Arény mal pán tréner pri mávaní divákom mokré oči. Po hlavnom pozápasovom ceremoniáli a povinných fotografiách, keď hráči dostávali do rúk nadrozmerné poháre s pšeničným pivom, zamieril ráznym krokom do útrob Allianz Arény. Unikol tak osudu mnohých členov realizačného tímu, ktorý bol tradične obľúbeným terčom povinných pivných spŕch.

 

Jupp Heynckes: „Mal som to na mysli pred zápasom, že by som mal ísť čo najrýchlejšie späť do kabíny. V mojom veku nie je nevyhnutné, aby bol človek osprchovaný pivom.“

 

fcbayern.sk ďakuje trénerovi Juppovi Heynckesovi za všetko, čo počas dlhých rokov urobil pre FC Bayern. Do ďalšie života mu prajeme hlavne veľa, veľa, veľa šťastia, pevného zdravia a lásky. Ďakujeme za všetko Pán tréner !!!

 

foto: © www.fcbayern.com

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.