15:30
PreZero Aréna Hoffenheim

1899 Hoffenheim – FC Bayern

0 : 4 (0 : 4)

Na zápas 24.kola Bundesligy nastupujeme v Hoffenheime v základnej zostave: Neuer – Pavard, Boateng, Alaba, Davies – Kimmich, Thiago – Müller – Gnabry, Zirkzee, Coutinho.

2min – 0 : 1 Müller odcentruje na Gnabryho, po ktorého akrobatickom zakončení si domáci brankár Baumann zrazí do bránky.
7min – 0 : 2 Müller sklepne loptu pre Zirkzeeho, ktorému Hubner vypichne loptu, tá sa ale dostáva ku Kimmichovi a ten ju z hranice šestnástky prízemnou strelou pošle do rohu domácej bránky.
11min – Grillitsch odcentruje a Nordtveit pošle loptu hlavou tesne nad našu bránku.
12min – domáci brankár chytá Coutinhovu strelu.
15min – 0 : 3 Gnabry prihráva pred bránku Kimmichovi, ten posunie loptu na Zirkzeeho, ktorý sa obtočí okolo Rudyho a strelou pošle loptu do bránky.
30min – domáci striedajú Bruun Larsena za Ribeira.
34min – 0 : 4 odrazená lopta po strele Zirkzeeho sa dostáva ku Coutinhovi, ktorého strelu ešte po ceste tečuje Ribeiro za chrbát bezmocného brankára Baumanna.
36min – Davies sám ocitne sám zoči-voči domácemu brankárovi, ten jeho strelu vyráža.

46min – cez polčasovú prestávku striedajú obe mužstvá. Naši Boatenga za Tolissa a domáci Zubera za Kramariča.
47min – 0 : 5 Müller odcentruje na Coutinha a ten prestrelí domáceho brankára.
53min – Gnabry odcentruje a Coutinho hlavou pošle loptu vedľa bránky.
55min – Gnabry vnikne do šestnástky a poradí si aj z domácim brankárom, Rudy ale odkopáva loptu do bezpečia.
56min – striedame Müllera za Goretzku.
62min – 0 : 6 po rýchlom protiútoku prihráva Coutinho Tolissovi, ten vysunie Goretzku, ktorý prelobuje domáceho brankára Baumanna.
63min – striedame Daviesa za Hernándeza.
72min – Hernández prihráva Goretzkovi, ten ale v 100% šanci asi z 10 metrov prekopne bránku.
73min – domáci striedajú Samassékoua za Akpogumu.
75min – Goretzka sa sám zoči-voči domácemu brankárovi ocitne v ďalšej 100% šanci, brankár Baumann ale jeho strelu vyráža. Hlavný rozhodca Dingert následne pre nešportové správanie našich fanúšikov preruší zápas. Po zjednaní nápravy zápas pokračuje.
78min – nakoľko sa situácia zo 75 minúty opakuje, hlavný rozhodca opäť v čase 77:36 preruší zápas tentokrát ale pošle hráčov do šatne. Po 20 minútach zápas pokračuje, ale hráči oboch tímov si na protest proti správaniu fanúšikov iba v stredovom kruhu prihrávajú loptu až pokiaľ hlavný rozhodca Dingert s naplnením 90 minúty neodpíska koniec stretnutia.