20:30
Allianz Aréna Mníchov

FC Bayern – 1899 Hoffenheim

3 : 1 (1 : 0)

Na úvodný zápas novej bundesligovej sezóny 2018/2019 nastupujeme v Allianz Aréne proti Hoffenheimu v základnej zostave: Neuer – Kimmich, Süle, Boateng, Alaba – Martínez – Coman, Müller, Thiago, Ribéry – Lewandowski.

11min – Boateng po rohovom kope nastrelí z dobrej pozície iba hradbu brániacich hráčov hostí.
21min- Adams vidí žltú kartu za faul na Comana.
23min – 1 : 0 na Kimmichov rohový kop najvyššie vyskočí Müller a hlavou prekonáva brankára Baumanna.
29min – Bittencourt vidí žltú kartu za faul na Martíneza.
32min – Lewandowského strelu zblokuje Bičakčič.
34min – Joelinton v obrovskej príležitosti na naše šťastie netrafí našu bránku.
37min – Alaba volí na miesto strely prihrávku na ktorú ale Coman nedosiahne. Pri ďalšom útoku Coman šikovne vnikne do šestnástky, brankár hostí ale jeho strelecký pokus reflexívnym zíkrokom vyráža.
43min – Kadeřábek vidí žltú kartu za faul na Ribéryho.
45min – Schulz v sklze zraní Comana a následne po porade rozhodcov vidí žltú kartu. Nadstavený čas bude 5 minút.
46min – zraneného Comana strieda Robben. Müller vidí žltú kartu za faul na Bittencourta.
45+5min – koniec 1.polčasu.

46min – hostia cez polčasovú prestávku striedajú Grifa za Zubera.
54min – typické Robbenove zakončenie končí tesne vedľa bránky.
56min – Lewandowski dáva gól, ktorý ale pre ofsajd správne neplatí.
58min – 1 : 1 Szalai sa uvoľní cez Boatenga a krížnou strelou k tyči prekonáva Neuera.
62min – Zuberovu strelu tečovanú Thiagom Neuer pohodlne chytá.
67min – obe mužstvá striedajú. Hostia Adamsa za Akpogumu a naši Martíneza za Goretzku.
72min – kapitán hostí Voght musí byť pre zranenie striedaný. Nahrádza ho Nordtveit.
76min – Robben vysúva do šance Ribéryho, jeho strelu brankár Baumann vyráža.
77min – strelu Schulza Neuer chytá.
78min – Ribéryho fauluje Nordtveit a hlavný rozhodca odpíska penaltu. Tú ale Lewandowski nepremení, pretože brankár hostí loptu vyráža, no na dorážku Robbena je už krátky. Hlavný rozhodca ale po zhliadnutí videa gól odvolá a nariadi opakovanie penalty pravdepodobne pre skoré vybehnutie brankára.
82min – 2 : 1 opakovanú penaltu už Lewandowski zvládne a posiela naše mužstvo do vedenia.
83min – Ribéryho strieda James.
86min – Goretzka obtrie svoju strelu o Müllera a lopta končí v bránke hostí. Hlavný rozhodca si ale opäť pomôže videom, po ktorého zhliadnutí usúdi, že lopta sa po ceste do bránky obtrela o Müllerovu ruku. Gól teda následne neuzná.
89min – Lewandowski prihráva Robbenovi, jeho krížna strela ale minie bránku.
90min – 3 : 1 Kimmichov aut predĺži Müller na Robbena a ten strelou pod brvno nedá brankárovi Baumannovi šancu.
90+6min – hlavný rozhodca Dankert odpíska koniec stretnutia.