Report: FC Bayern – Borussia Mönchengladbach

15:30

bayern gladbach

FC Bayern – Borussia Mönchengladbach

1 : 1 (1 : 0)

Na zápas 32.kola Bundesligy nastupujeme proti Borussii Mönchengladbach s majstrovským mečbalom a v základnej zostave: Neuer – Benatia, Boateng, Tasci – Kimmich – Rafinha, Rode, Götze, Bernat – Müller.

6min – 1 : 0 Rafinha odcentruje a Müllerova hlavička, na ktorú si brankár Sommer siahne, končí v bránke.
17min – Hahnovu gólovú hlavičku vytláča Neuer na roh.
18min – Tasci vidí žltú kartu za faul na Traorého.
22min – Rode vidí žltú kartu za faul na Wendta.
33min – Müllerovu strelu z veľkej diaľky chytá brankár Sommer.
41min – Coman odcentruje a pred Müllerom loptu tesne vedľa bránky, no takmer do vlastnej siete tečuje Wendt.
45+1min – koniec 1.polčasu.

52min – Comanov prízemný center chytá brankár súpera.
56min – strela Xhaku letí tesne vedľa bránky. Hostia striedajú Hazarda za Stindla.
61min – hostia striedajú Traorého za Herrmanna.
62min – Götzeho strieda Thiago.
68min – Boatenga strieda Alaba.
72min – 1 : 1 Stindl vysunie prihrávkou za obranu Hahna a ten strelou na bližšiu tyč prestrelí Manuela Neuera.
75min – Bernatova strela letí nad bránku. Coman padá v šestnástke po faul stopéra hostí, penalta sa ale nepíska.
77min – Tasciho strieda Costa.
78min – Elvedi vidí za faul žltú kartu.
80min – Costovu strelu z diaľky chytá brankár Sommer.
90+1min – Raffaela strieda Hofmann.
90+3min – hlavný rozhodca Siebert odpíska koniec stretnutia.

Povedali po zápase: nezverejnené…