15:30
Schwarzwald Stadion Freiburg

SC Freiburg – FC Bayern

2 : 2 (1 : 1)

Na zápas 33.kola Bundesligy nastupujeme vo Freiburgu v základnej zostave: Nübel – Süle, Boateng, Hernández, Davies – Kimmich, Alaba – Sané, Müller, Gnabry – Lewandowski.

9min – Saného strela z hranice šestnástky tesne minie domácu bránku.
17min – Sallai vidí žltú kartu za faul na Comana.
20min – Lewandowského strela z hranice šestnástky minie bránku.
21min – Grifova strela končí nad našou bránkou.
25min – pri zahrávaní rohového kopu prešliapne v šestnástke Kübler pätu Müllera, čo si všimne až videorozhodca pri systéme VAR a následne situáciu po zhliadnutí videa pri postrannej čiare potvrdí aj hlavný rozhodca a odpíska penaltu.
26min – 0 : 1 nariadenú penaltu Lewandowski, strelou do protipohybu brankára Flekkena bezpečne premení, strelí svoj 40. bundesligový gól v tejto sezóne a dorovná 49 rokov starý rekord legendárneho Gerda Müllera.
29min – 1 : 1 pri rohovom kope Grifeho neustráži Süle Guldeho a tak domáci hráč hlavou prekonáva Nübela v našej bránke.
31min – Gnabryho strela spoza šestnástky minie domácu bránku.
45min – nadstavený čas bude 1 minúta.
45+1min – Gnabryho zrazená strela končí nad bránkou. Hlavný rozhodca odpíska koniec 1.polčasu.

51min – Sané sa prekľučkuje cez štyroch protihráčov a pošle krížnu prihrávku Gnabrymu, ktorý pohodlne usmerní loptu do odkrytej bránky. Následne ale systém VAR odhalí tesný ofsajd Gnabryho a tak gól neplatí.
53min – 1 : 2 Müller krížnou prihrávkou cez šestnástku nájde Saného, ktorý v sklze tečuje loptu do bránky a posiela naše mužstvo do vedenia.
54min – po chybe našej obrany prihráva Günter Demirovičovi, ten ale pošle loptu strelou tesne vedľa bránky.
56min – domáci striedajú Demiroviča za Hölera.
61min – obe mužstvá dvojnásobne striedajú. Domáci Petersena za Haberera a Sallaia za Schmida a naši kapitána Müllera, ktorý odovzdáva kapitánsku pásku Lewandowskému, za Tolissa a Hernándeza za Rocu.
66min – Saného strela končí vysoko nad bránkou.
67min – Günterovu strelu z uhla vyráža brankár Nübel na roh.
72min – Davies nechce pustiť loptu do autu a zastaví ju na ihrisku ale iba pre Schmida, ktorý odcentruje na Santamaríu. Jeho gólovú strelu ale Nübel a následne Süle stlmia a náš brankár loptu prikryje. Následne obe mužstvá opäť dvojnásobne striedajú. Domáci Küblera za Woo-Yeonga a Santamaríu za Keitela a naši Süleho za Sarra a Saného za Comana.
73min – Haberer sa pohrá s Boatengom a ocitne sa sám pred Nübelom, náš brankár ale jeho gólovú strelu vyráža.
78min – náš rýchly protiútok sa končí gólovou strelou Lewandowského, ktorú ale brankár Flekken vyráža. Akcia však pokračuje a po ďalšom centri do šestnástky Lewandowski takmer na bránkovej čiare nedokáže usmerniť loptu do bránky a tá končí v náručí domáceho brankára.
79min – Keitelova strela minie bránku.
81min – 2 : 2 Günter si vymení loptu s Grifom čím sa zbaví Sarra, ktorý mu následne nestíha a keďže domáceho hráča márne stíha aj Alaba, ten má dostatok času aby presnou krížnou prízemnou strelou k tyči prekonal Nübela a zrovnal skóre.
84min – po rohovom kope Kimmicha gólovo hlavičkuje Lewandowski, jeho pokus ale domáci brankár vyráža.
87min – Davies vidí žltú kartu za faul na Woo-Yeonga.
90min – Alaba vidí žltú kartu za faul na Haberera. Nadstavený čas budú 3 minúty.
90+3min – hlavný rozhodca Badstübner odpíska koniec dnešného stretnutia.