Report: SV Drochtersen/Assel – FC Bayern

15:30
Kehdinger Stadion Drochtersen

SV Drochtersen/Assel – FC Bayern

0 : 1 (0 : 0)

Na zápas 1.kola Nemeckého pohára proti SV Drochtersen/Assel nastupujeme v základnej zostave: Neuer – Kimmich, Boateng, Hummels, Rafinha – Martínez – Robben, Müller, Thiago, Ribéry – Lewandowski.

8min – Martínezova hlavička tesne minie bránku.
27min – Martínezovu hlavičku vyráža na bránkovej čiare Klee, následná hlavička Hummelsa minie bránku.
29min – Boatengova strela letí nad bránku.
30min – Ribéry padá v šestnástke po súboji s Kleem, penalta sa ale nepíska.
33min – Nagel sa ocitne sám pred Neuerom, ten jeho strelu reflexívnym zákrokom nohou vyráža.
36min – Müllerovu strelu chytá brankár Siefkes.
37min – Robbenova strela letí tesne vedľa bránky.
41min – Robben vidí žltú kartu.

52min – dvojnásobné striedanie v našom mužstve. Robbena nahrádza Coman a Hummelsa Goretzka.
54min – Boatengova strela letí tesne nad bránku.
55min – Thiagova ďalekonosná strela trafí brvno domácej bránky, Goretzkova dorážka končí nad bránkou.
77min – zraneného Zöpfgena strieda Winkelmann.
79min – Coman prihráva Müllerovi, ktorý strelou prekonáva domáceho brankára, gól ale neplatí, pretože postranný rozhodca vyhodnotí ofsajdové postavenie Ribéryho ako bránenie v hre.
81min – 0 : 1 Ribéry sa uvoľní cez Kleeho a pošle spätnú prihrávku na Goretzku, ktorého strelu na bránku tečuje Lewandowski do domácej siete.
83min – Comanovu slabú strelu chytá brankár Siefkes.
85min – obe mužstvá striedajú. Naši Müllera za Tolissa a domáci Kleeho za Stöhna.
90min – Coman prihráva Tolissovi, ktorého strela letí vysoko nad bránku. Rafinhova strela letí vysoko nad bránku. Nadstavený čas bude 8 minút aj vinou prerušenia stretnutia pre zahádzanie hracej plochy konfetami fanúšikmi nášho mužstva.
90+3min – domáci striedajú Neumanna za Fiksa.
90+8min – hlavný rozhodca Siewer odpíska koniec stretnutia.