Novinka

Sadio Mané odchádza do Al Nassr

01/08/2023

 

Sadio Mané odchádza z FC Bayern do Al Nassr v Saudskej Arábii. Tridsaťjedenročný ofenzívny hráč k nám prišiel pred rokom z FC Liverpool. Sadio Mané odohral za FC Bayern 38 súťažných zápasov a strelil 12 gólov. Zároveň sa mu podarilo vyhrať  nemecký titul a Nemecký Superpohár.

 

Jan-Christian Dreesen: „Chceme poďakovať Sadiovi Manému za uplynulú sezónu. Rozhodne to pre neho nebol ľahký rok, keď sa zranil tesne pred Majstrovstvami sveta a chýbal Senegalu, ktorý predtým priviedol k prvému triumfu na Africkom pohári národov a kvalifikácii na Majstrovstvá sveta. Kvôli dlhým prestojom nemohol Bayernu prispieť toľko, ako sme my a on sám dúfali. Preto sme sa spoločne rozhodli, že by mal začať novú kapitolu svojej kariéry a začať odznova v inom klube. Prajeme mu všetko najlepšie a veľa úspechov v nadchádzajúcich výzvach v Al Nassr.“

 

fcbayern.sk chce pri tejto príležitosti poďakovať Sadiovi za odvedené služby pre FC Bayern. Zároveň prajeme do ďalšej kariéry a života hlavne veľa, šťastia, zdravia, lásky a ešte mnoho osobných a športových úspechov.

 

SADIO ĎAKUJEME !!!

 

foto: © www.fcbayern.com

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.