Novinka

Stephan Lehmann oslavuje 20-ročné výročie pôsobenia v FC Bayern

26/08/2016

 

Piatok večer, reflektory, hymna a úvodný zápas novej bundesligovej sezóny 2016/2017.  Pre Stephana Lehmanna bude ale tento piatok špeciálny. Hlásateľ Bayernu oslavuje 20-ročné výročie pôsobenia v klube!

 

Stephan Lehmann sa narodil 23. júna 1962 v Mníchove a začal v klube pracovať v roku 1996. Vtedy hľadal manažér Uli Hoeneß pre spoluprácu mníchovského lokálpatriota a voľba padla na populárneho rozhlasového moderátora. Ten si svoju premiéru odbil 21. augusta 1996 v prvom domácom zápase bundesligovej sezóny 1996/1997 proti VfL Bochum (2.kolo, 1 : 1).

 

Stephan Lehmann: „Som naozaj veľmi šťastný, že môžem robiť čo mám rád. Ako hlásateľ som nevynechal ani jeden domáci zápas FC Bayern. Napriek tomu cítim zakaždým veľkú radosť, zvlášť keď počujem hymnu “ Stern des Südens“.

 

Meter nad povrchom, štyri metre od lavičky je Lehmann vždy pripravený zakričať svoje obľúbené a nenapodobiteľné „Toooor für den FC Bayern München durch unsere Nummer (góóóóól za Bayern Mníchov strelil hráč číslo….) a za tým si s fanúšikmi vymení tradičné „Danke!“ – „Bitte! (Ďakujem vám!“ – „Prosím!).

 

fcbayern.sk Stephanovi Lehmannovi ďakuje za jeho doterajšie služby a do ďalších rokov praje veľa, veľa, veľa šťastia, zdravia a osobných úspechov.

 

foto: © www.fcbayern.de

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.