Novinka

Therabody novým partnerom FC Bayern

22/02/2021

 

Spoločnosť Therabody, predtým známa ako Theragun a Fc Bayern dnes ohlásili viacročné regionálne partnerstvo. Globálny líder v oblasti technologického wellness bude oficiálnym partnerom klubu pre obnovovacie technológie v Severnej Amerike, Číne, Nemecku, Rakúsku a Švajčiarsku. Therabody je vynálezcom prvého prenosného perkusívneho terapeutického prístroja Theragun, ktorý sa používa na urýchlenie zotavenia, prevenciu úrazov a zlepšenie celkového športového výkonu. Od svojho oficiálneho uvedenia na trh v roku 2016 sa spoločnosť rozrástla z Theragun na Therabody, čo je celý ekosystém produktov, obsahu a služieb postavený na vede, výskume a inovácii. V rámci regionálneho partnerstva budú odborníci, tréneri a športovci z FC Bayern integrovať zariadenia Therabody, vrátane Theragun PRO, do svojich protokolov o tréningu, regenerácii a prevencii úrazov. Zariadenia sú vybavené technológiou Bluetooth a sú bezproblémovo pripojené k aplikácii Therabody, takže hráči majú prístup k efektívnym zahrievacím programom a ich individuálnym protokolom aktivít. FC Bayern bude mať tiež prístup na Therabody University a jeho študijné oddelenie Therabody vedené Dr. Jasonom Werslandom, kde pracujú svetovo uznávaní odborníci na zdravie a wellness.

 

Jörg Wacker: „Therabody je lídrom v inovatívnych riešeniach wellness a ideálnym partnerom na podporu zdravia a pohody našich hráčov. Tešíme sa na túto spoluprácu, ktorá pre športové odvetvie veľa sľubuje. Našou najvyššou prioritou je vždy nájsť spôsoby, ako získať o pár percentuálnych bodov vyšší výkon našich hráčov.”

 

Dr. Jason Wersland (zakladateľ Therabody a hlavný wellness odborník): „FC Bayern Mníchov dosiahol vo svete profesionálneho futbalu neuveriteľný rešpekt a úspech. Sme nadšení, že si nás tento klub vybral nielen na optimalizáciu výkonnosti hráčov, ale aj na integráciu našich špičkových technológií a riešení pre wellness, výkon a relax do celej komunity FC Bayern Mníchov.“

 

foto: © www.fcbayern.com

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.