V druhom prípravnom zápase AUDI Summer Tour 2017 prehrávame s AC Miláno

22/07/2017

Naši chlapci odohrali druhý prípravný zápas počas AUDI Summer Tour 2017. Súperom im tentokrát bol taliansky gigant AC Miláno. Ani tento zápas žiaľ nezvládli, keď prehrali zahanbujúcim rozdielom 0 : 4. O všetkom podstatnom sa rozhodlo už počas 1.polčasu. Skóre zápasu otvoril v 13.minúte Kessié, ku ktorému sa dostala odrazená lopta, ktorou prestrelil všetko, čo mu stálo v ceste vrátane brankára Früchtla a Bernata na bránkovej čiare. Následne sa v 25.minúte presadil Cutrone. Obe gólové prihrávky pripravil spoluhráčom nám veľmi dobre známy Ricardo Rodríguez, dlhoročná opora VfL Wolfsburg, ktorý pred sezónou prestúpil do AC Miláno.Do prestávky inkasujeme aj tretí krát, keď sa po prihrávke Bonaventuru po druhý krát presadí Curtone. Po prestávke sa ešte v 85.minúte presadil Calhanoglu.

FC Bayern – AC Miláno 0 : 4 (0 : 3)

FC Bayern: Früchtl – Rafinha, Hummels (46. Sanches), Alaba, Bernat (31.Friedl) – Martínez, Tolisso – Coman, Müller, Ribéry (46. James) – Lewandowski

AC Miláno: G. Donnarumma (79. A. Donnarumma) – Abate, Zapata (63. Bonucci), Musacchio (78. Paletta), Rodriguez (63. Antonelli) – Kessié (79. Sosa), Montolivo, Bonaventura (79. Mauri) – Niang (79. Gomez), Cutrone, Borini (64. Calhanoglu)

rozhodca: Ai Kun (China)

divákov: 39 998

góly: Kessié (14.), Cutrone (25. a 43.), Calhanoglu (85.)

žlté karty: – / Calhanoglu