V druhom prípravnom zápase sezóny 2018/2019 prehrávame s Juventusom

26/07/2018

V druhom prípravnom zápase sezóny 2018/2019, ktorý bol opäť zápasom v rámci Medzinárodného pohára majstrov sme už v rámci Audi Summer Tour 2018 v USA prehrali vo Philadelphii s Juventusom v pomere 0 : 2. O výsledku sa rozhodlo už v prvom polčase, v ktorom sa 2x presadil Favilli (32. a 40.).

Niko Kovač: „Myslím, že výsledok úplne neodráža dianie na ihrisku. V oboch polčasoch sme mali šance zmeniť výsledok. Bránili sme agresívne, rýchlo sa pokúšali získať loptu a vytvorili si príležitosti. Som spokojný s tým, ako sme hrali. Chcelo to ale streliť gól.“

Juventus Turín – FC Bayern 2 : 0 (2 : 0)

Juventus Turín: Perin (71. Pinsoglio) – De Sciglio, Rugani (46. Caldara), Chiellini (46. Barzagli), Sandro – Marchisio (46. Fernandes), Pjanic (71. Kastanos), Can (44. Fagioli) – Cancelo (71. Macek), Favilli (46. Beltrame), Bernardeschi (46. Pereira)

FC Bayern: Ulreich (82. Hoffmann) – Johansson (46. Rafinha), Stanisic (46. Richards), Martínez (37. Alaba), Bernat (46. Meier) – Will (46. Zaiser) – Gnabry (46. Robben), Shabani (46. Jeong), Zylla (46. Sanches), Ribéry (46. Coman) – Wagner (46. Wriedt)

divákov: 32 105

góly: Favilli (32. a 40.)

žlté karty: Chiellini / –