V druhom prípravnom zápase tesná prehra s Manchestrom City

01:00
Lambeau Field Green Bay

FC Bayern – Manchester City

0 : 1 (0 : 1)

V druhom prípravnom zápase v rámci Audi Summer Tour 2022 prehrali naši chlapci na ihrisku Lambeau Field v Green Bay s Manchestrom City gólom ich novej letnej posily z Dortmundu Haalanda. Zápas sledoval vypredaný štadión so 78 128 divákmi. Jediný gól stretnutia videli už v 12.minúte. Zápas sa začal o 15 minút neskôr pre silnú búrku a bol prerušený v čase 12:38, bezprostredne po úvodnom góle, na takmer hodinu pre pretrvávajúcu búrku. V dôsledku toho sa oba polčasy skrátili na 40 minút a polčasová prestávka na 5 minút.

Zostavy:

FC Bayern: Neuer (41. Ulreich) – Pavard (71. Stanišič), Upamecano (52. de Ligt), Hernández (71. Nianzou), Davies (71. Wanner) – Coman (41. Mazraoui), Kimmich, Sabitzer (52. Gravenberch), Sané (52. Musiala) – Gnabry (71. Zirkzee), Müller (71. Vidovič)

Manchester City: Ederson – Joao Cancelo, Aké, Rúben Dias (52. Walker), Wilson-Esbrand (90. Lewis) – Rodrigo, De Bruyne, Bernardo Silva (65. Phillips) – Mahrez (65. Palmer), Haaland (41. Álvarez), Grealish

Rozhodca: Matthew Thompson

Divákov: 78 128 (vypredané)

Góly: 0:1 Haaland (12.)

Žlté karty: Kimmich / Cancelo