V generálke na jarnú časť sezóny nestačíme na Norimberg

11/01/2019

V generálke na jarnú časť sezóny 2019/2020 nestačíme v prípravnom zápase na Norimberg, keď prehrávame na jeho ihrisku až nečakane vysoko v pomere 2 : 5. Prvý polčas sa skončil remízou 1 : 1. Michaël Cuisance navyše v 72.minúte nepremenil pokutový kop.

1. FC Nürnberg – FC Bayern 5 : 2 (1 : 1)

1. FC Nürnberg: Dornebusch – Jager (46. Sorg), Sörensen (46. Erras), Margreitter (46. Mühl), Heise (46. Handwerker), Nürnberger – Kerk (46. Schleusener), Behrens (46. Geis), Nürnberger (46. Cerin), Lohkemper (46. Hack, 83. Fuchs) – Dovedan (46. Ishak), Frey (46. Zrelák, 83. Besong)

FC Bayern:

1. polčas: Neuer – Pavard, Boateng, Alaba, Davies – Goretzka, Kimmich, Tolisso – Coutinho, Perišić, Müller
2. polčas: Ulreich – Richards, Mai, Arrey-Mbi, Dajaku – Cuisance, Singh, Tillman – Arp, Zirkzee, Batista-Meier

rozhodca: Asmir Osmanagic (Stuttgart)

divákov: 27 054

góly: Frey (22.), Ishak (46.), Zrelák (57.), Schleusener (60.), Hack (76.), Tillman (83.) – Davies (34.)