V prípravnom zápase proti SG Sonnenhof Grossaspach víťazne

09/01/2018

V poslednom prípravnom zápase pred začiatkom jarnej časti sezóny 2017/2018 sme zdolali SG Sonnenhof Grossaspach 5 : 3 po polčase 1 : 1. Zaskvel sa najmä Franck Ribéry, ktorý strelil v druhom polčase hetrik.

FC Bayern – SG Sonnenhof Grossaspach 5 : 3 (1 : 1)

FC Bayern
1.polčas: Ulreich – Rafinha, Süle, Boateng, Alaba – Vidal – Robben, James, Tolisso, Coman – Wagner
2.polčas: Starke – Götze, Mai, Friedl, Bernat – Martinéz – Müller, Dorsch (76. Wintzheimer), Rudy, Ribéry – Shabani

SG Sonnenhof Großaspach
1.polčas: Broll – Thermann , Leist, Gehring, Fehr – Baku, Bösel, Hägele, Fountas – Sané, Röttger
2.polčas: Reule – Thermann (66. Schiek), Hoffmann, Hägele (60. Gutjahr), Vitzthum – Binakaj, Pelivan, Hoffmann, Gyau – Sohm, Rodriguez

góly: Coman (33.), Müller (50.), Ribéry (59., 63., 70.) – Sané (41., penalta), Sohm (56.), Rodriguez (61.)