V prípravnom zápase víťazíme nad Kickers Offenbach

30/08/2017

Vzhľadom na blížiacu sa reprezentačnú prestávku, ktorej súčasťou bude aj prestávka v Bundeslige si naši chlapci naplánovali prípravný zápas proti Kickers Offenbach. Domácich sme pred vypredaným hľadiskom zdolali v pomere 1 : 4 po polčase 0 : 2.

Kickers Offenbach – FC Bayern 1 : 4 (0 : 2)

Kickers Offenbach: Endres (31. Brune, 61. Jomaa) – Marx (46. Ferukoski), Schulte (46. Vetter), Kirchhoff (46. Firat) – Rapp (46. Stoilas), Sentürk (46. Theodosiadis), Sawada (46. Maier), Hodja (46. Treske) – Jürgens (46. Hecht-Zirpel), Darwiche (46. Göcer), Akgöz (46. Huber)

FC Bayern: Neuer (46. Ulreich) – Rafinha, Mai (61. Nitzel), Martínez, Köhn (61. Rieg) – Dorsch, Tarnat (61. Pudic) – Frantzke (61. Türkkalesi), Benko (61. Obermair), Ribéry – Wriedt (61. Crnicki)

divákov: 20 500 (vypredané)

góly: Wriedt (12. a 59.), Kirchhoff (18./vlastný gól), Ribéry (90.) – Göcer (62.)