V prvom prípravnom zápase AUDI Summer Tour USA 2019 prehrávame s Arsenal FC

18/07/2019

Naši chlapci dnes odohrali prvý prípravný zápas počas AUDI Summer Tour USA 2019. Súperom nám bol anglický Arsenal FC a zápas bol zároveň zaradený do Medzinárodného pohára majstrov. Súperovi sme podľahli 2 : 1, po bezgólovom prvom polčase. Arsenal išiel v 49.minúte do vedenia po vlastnom góle Poznanskiho. Skóre zrovnal v 71.minúte Lewandowski, víťazstvo ale na stranu súpera strhol v 88. minúte Nketiah.

FC Arsenal – FC Bayern 2 : 1 (0 : 0)

Arsenal FC: Leno (46. Martinez) – Maitland-Niles, Sokratis, Mustafi (81. Chambers), Monreal (46. Kolasinac) – Willock (65. Burton), Xhaka – Mkhitaryan (65. Nelson), Özil (81. John-Jules), Aubameyang (81. Saka) – Lacazette (81. Nketiah)

FC Bayern:

1. polčas: Neuer – Kehl, Boateng, Martínez, Alaba – Thiago – Arp, Johansson, Tolisso, Ontuzans – Müller
2. polčas: Ulreich – Kimmich, Süle, Pavard, Poznanski– Stiller – Gnabry, Singh, Goretzka, Coman – Lewandowski

rozhodca: Kevin Stott (USA)

divákov: 26 704 (vypredané)

góly: Nketiah (88.) – Poznanski (49./vlastný), Lewandowski (71.)

žlté karty: bez kariet