V prvom prípravnom zápase s D.C. United víťazne s poltuctom gólov

01:30
Audi Field Washington

D.C. United – FC Bayern

2 : 6 (0 : 3)

V prvom prípravnom zápase v rámci Audi Summer Tour 2022 zvíťazili naši chlapci nad Washington D.C. United presvedčivo 6 : 2., keď už po polčase vyhrávali rozdielom triedy 3 : 0. Do streleckej listiny sa zapísali aj nové posily Sadio Mané a Matthijs de Ligt. Zaujímavosťou ešte je, že domácich trénuje niekdajšia hviezda anglického futbalu Wayne Rooney.

Zostavy:

D.C. United: Kempin (72. Jacomen) – Samake (52. Ku-Dipietro), Birnbaum (51. Estrada), Pines (75. Alfaro), Najar (51. Djeffal) – Canouse (52. Hines-Ike), Nyeman (52. Guediri) – Robertha (45. Lehland – 75. Skundrich), Berry (53. Odoi-Atsem), Smith (53. Zanne) – Hopkins (56. Durkin)

FC Bayern:

1. polčas: Neuer – Mazraoui, Nianzou, Upamecano, Davies – Sabitzer, Vidovič, Copado – Gnabry, Mané, Sané

2. polčas: Ulreich – Pavard, de Ligt (74. Herold), Hernández, Stanišič – Kimmich, Gravenberch, Wanner – Müller, Zirkzee, Coman

Rozhodca: Matthew Franz

Divákov: 30 000 (vypredané)

Góly: 0:1 Mané (5./penalta), 0:2 Sabitzer (12.), 0:3 Gnabry (44.), 0:4 de Ligt (47.), 0:5 Zirkzee (51.), 1:5 Lehland (54.), 2:5 Ku-Dipietro (83.), 2:6 Müller (90.+2)

Žlté karty: Durkin, Djeffal, Pines / de Ligt