Novinka

Vöhringer nový regionálnym partnerom v Číne

29/12/2016

 

Bayern Mníchov predstavil firmu Vöhringer Wood Product ako nového regionálneho partnera v Číne. Spolupráca s jedným z najväčších výrobcov drevených podláh v krajine bude trvať až do roku 2019 a okrem iného zahŕňa použitie ochranných známok. Navyše Vöhringer spolu s Bayernom vstúpi v Číne aj na mediálny trh rôznymi komunikačnými kanálmi, vrátane televíznych reklamných spotov. Vöhringer Wood Product bola založená v roku 1996 v Šanghaji a špecializuje sa na výrobu vysoko kvalitných parkiet a laminátových podláh pre ázijský trh. S viac ako 800 zamestnancami a s použitím nemeckej výrobnej technológie a kvality vyrába Vöhringer ročne viac ako 15 miliónov metrov štvorcových kvalitných podlahových krytín pre ázijský trh.

 

Jörg Wacker (riaditeľ internacionalizácie a stratégie FC Bayern München AG): „Sme potešení, že môžeme privítať spoločnosť Vöhringer ako nového regionálneho partnera v Číne. Vöhringer stojí podobne ako Bayern iba o najvyššiu kvalitu a je ideálnym partnerom pre naše aktivity v Číne. Je to ďalší dôležitý krok v našej stratégii internacionalizácie a demonštruje silu značky Bayern na celom svete.“

 

Na foto: Dunyin Lou (vpravo, generálny manažér Vöhringer Wood Product) a Rouven Kasper (vľavo, riaditeľ FC Bayern Mníchov Shanghai Co., Ltd.)

 

foto: © www.fcbayern.de

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.